MELEK İPEK KIZ ÖĞRENCİ YURDU VE GENÇLİK MERKEZİ

Hayal edebileceğinizden de öte…

Melek İpek Kız Öğrenci Yurdu ve Gençlik Merkezi!

Ankara’da, sizler için kalitenin, konforun ve tecrübenin buluştuğu yuva sıcaklığında bir Yurt inşaa ettik.

Koza İpek Holding, tüm öğrencilerin üniversite eğitimleri süresince, hayatlarının kolaylaşabilmesi ve eğitimlerini daha iyi koşullarda tamamlayabilmeleri adına yaptığı yatırımlara son olarak Melek İpek Kız Öğrenci Yurdu ve Gençlik Merkezi’ni ekledi.

Kafeleri, avluları ve sayısız sosyal tesisi ile öğrencilere yaşam kolaylığı ve konfor sunan Yurt Binası, Ankara’daki bütün üniversitelere ulaşım kolaylığına sahip konumuyla, şehir dışındaki öğrenciler için son derece avantajlıdır. Alışveriş merkezlerine de yürüme mesafesinde bulunan yurt binasının tüm ayrıntıları titizlikle planlanmış, kullanım kolaylığı ve konfor en üst seviyede tutulmuştur.

Ankara’da eğitim görecek olan tüm öğrenciler için farklı bir hayat standardının başlangıcı olan yurt 228 öğrenci kapasitesine sahiptir. Öğrencilere sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle renklendirilmiş bir yaşam ortamı oluşturulmuştur. Fitness salonu, pilates salonu, sinema salonu, çok amaçlı salon, sauna, açık teraslar ve çeşitli spor faaliyetlerini yapabilecekleri açık alan mekanlar konumlandırılmıştır.

Tüm öğrencilerimiz için rahat ve huzurlu ortamlar oluşturarak; aldıkları eğitimin ve yaşam standartlarının kalitesini yükseltmek birincil hedefimizdir.

http://melekipekkizogrenciyurdu.com/